Par mums
Kontakti
Informācija klientiem
Jautājumi un atbildes
Tarifi
Investīciju projekts
Meliorācijas sistēma
Paziņojumi
Promenādes iela 1a, Jūrmala, LV-2015

Paziņojumi

03.06. - 30.10.
Iespēja pievienoties centralizētajam ūdensvadam un kanalizācijai

Iespēja pievienoties centralizētajam ūdensvadam un kanalizācijai

Jūrmalā patlaban pilnā sparā notiek Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstības projekta IV kārta, un pavisam drīz daudziem būs iespēja reāli pieslēgties jaunizbūvētajiem ūdensvada un kanalizācijas tīkliem.

Lai pievienotos pilsētas ūdensapgādes un sadzīves notekūdeņu kanalizācijas komunikācijām (turpmāk - ŪK) ir jāsāk ar tehnisko noteikumu pieprasījumu.

Tehnisko noteikumu un darba shēmas (darba shēma - atvieglots projekts, ko bez maksas izstrādā SIA “Jūrmalas ūdens” tiem objektiem, kuriem ES Kohēzijas fonda ūdenssaimniecības projekta ietvaros tika vai tiks nodrošināta ŪK pieslēguma vieta) izstrādei nepieciešami sekojoši dokumenti: 1) parakstīts iesniegums ar priekšlīgumu; 2) zemes gabala robežu plāns (kopija); 3) zemesgrāmatu akts (kopija); 4) kopīga nekustamā īpašuma pastāvēšanas gadījumā - koplietošanas līgums/kopīpašnieku piekrišana iecerētajiem darbiem (kopija); 5) ŪK skice - jāpievieno skice, ar sev vēlamo ŪK komunikāciju ‘ceļu’ no šo komunikāciju atzarojumiem pie jūsu īpašuma, līdz mājas sienai. Pietiek arī, ja norādīsiet vēlamās ŪK izvadu vietas mājas sienā (mājas kontūrā). Skice nepieciešama ŪK darba shēmas (atvieglotā projekta) izstrādei. Aktuālo iesnieguma veidlapu ar pievienojamajiem dokumentiem, var: a) nosūtīt elektroniski uz e-pastu: tehniskadala@jurmalasudens.lv; b) nosūtīt pa pastu SIA "Jūrmalas ūdens", Ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstības nodaļa, 8.kab., Promenādes iela Nr.1a, Jūrmala, LV-2015. Tehnisko noteikumu saņemšanas informatīvie tālruņi: 25611336; 67811381.

Augstāk minēto dokumentu sagatavošana ir bez maksas.

Dokumentu sagatavošanas termiņš ir divi mēneši kopš iesnieguma (ar pievienotajiem dokumentiem) saņemšanas datuma.

Saņemot sagatavotos dokumentus un ievērojot saskaņojuma zīmogos un tehniskajos noteikumos norādītos nosacījumus, iedzīvotājs var uzsākt izbūves darbu organizēšanu.

Vēršam uzmanību, ka daļai iedzīvotāju, kas savulaik ir saņēmuši Tehniskos noteikumus, vajadzētu pārbaudīt to derīguma termiņu. Tehniskie noteikumi ir derīgi divus gadus, tāpēc daudziem var nākties to saņemt atkārtoti. Taču arī šajā gadījumā tie tiek izstrādāti bez maksas.

 
01.07. - 02.07.
Nakts darbi Babītes ielā 1. jūlijā
SIA "Jūrmalas ūdens" Informē, ka šodien 01.07.2021, Babītes ielā notiks nakts darbi laika periodā  no plkst. 17:00 līdz 07:00. 
03.06. - 10.06.
Prakses vietas

Prakses vieta dinamiskā uzņēmumā

 

SIA “Jūrmalas ūdens” sniedz ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumus Jūrmalas pilsētā un realizē apjomīgu ūdenssaimniecības attīstības projektu. Pievienojies un iegūsti pieredzi, kurai nav alternatīvas valstī!

Piedāvājam divas prakses vietas.

Mēs sagaidām:

Atbildīgu un rūpīgu attieksmi pret uzticēto darbu. Labas iemaņas darbā ar datoru.

Tev būs iespēja:

Iegūt pieredzi projektu realizācijas asistēšanā. Sniegt atbalstu biroja darbiniekiem.

Mēs piedāvājam:

Praksi dinamiskā uzņēmumā. Atsaucīgus un profesionālus kolēģus. Zināšanas un pirmo darba pieredzi.

Sūti savu pieteikuma vēstuli līdz 2021.gada 10.jūnijam uz e-pastu:info@jurmalasudens.lv ar norādi “PIETEIKUMS PRAKSEI”.

Nosūtot savu pieteikumu SIA “Jūrmalas ūdens”, Tu sniedz brīvprātīgu piekrišanu pieteikumā norādīto datu apstrādei. Datu apstrādes mērķis ir pretendentu atlase. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “Jūrmalas ūdens”.

 
lapas: 12345678910>
SĀKUMS | PAR MUMS | INFORMĀCIJA KLIENTIEM | KONTAKTI Copyright © 2021 "Jūrmalas ūdens"
Created by MB Studija
 »